Tugay Şahin

Tugay Şahin

Spor Yazarı
Yazarın Tüm Yazıları >

YAĞCILAR

A+A-

   Merhaba Değerli Okuyucularım, Öncelikle Büyük Trabzonspor Sevdalılarına Selam Olsun.. 

Sn Muharrem Usta bu taraftara neden YALANLAR söylüyorsun. Trabzonspor'u arka plana bırakıp kendi şirketlerini öne koyan Sn Muharrem Usta için Trabzonspor Sevdalısı Diyemeyiz! 

Trabzonspor Ekonomi yönden bataklık içinde ama en çok bilen Usta'cılar!  

Ben Sn Muharrem Usta'ya Yağ çekenlerin ceplerini dolduruyorlar. Trabzonspor'un Gemisi batma noktasında ama Camia'dan ses çıkmaması üzücü. Bu camia bunca yapılanlara ses çıkarmıyorsa Trabzonspor'un sahipsiz olduğunu gösterir. Sn Muharrem Usta ve Yönetimi kulübü Özkan Doğan ve Metin Korkmaz'a bıraktılar, kulübü istedikleri gibi evirip, çeviriyorlar. 

Güzelim Büyük Marka Trabzonspor Çok Bilenler Sayesinde felakete sürükleniyor. Bu yönetimin böyle   yönetilmesine ses çıkarmayanlar Trabzonspor'un iyiliğini istemeyen kişilerdir. Bu yönetim sayesinde Yükselişe geçenler ise hala daha sessiz! 

Bakalım Sn Muharrem Usta Trabzonspor Kulübü Başkanı daha olamadığı zaman ne yapacaklar? 

O zaman eleştiri yağmuruna başlayacaklar mı! 

Takipte Olacağım... 

Trabzonspor'un ekonomisi batmış halde bunu diyemeyip , hala daha Usta Sevdalısı olanları anlamıyorum. 

Usta size bir şeyler mi veriyor? 

Bir kesimin Beykoz /Acarkent Ofisten çıkmadıklarını biliyoruz.. 

USTA DA, USTA BAŞKANIM DA ,BAŞKANIM diyenleri görüyorum. 

Hayırdır? 

Sizler adamcı oldunuz zaten. Amacınıza ulaştınız. Bazıları dernek kuruyor ama kurdukları dernekten çok başkan Muharrem Usta'nın arkasında duruyorlar. Madem öyle birilerinin arkasında duracaksınız Trabzonspor Derneği adı altında neden kuruyorsunuz ki , Muharrem Usta adını verin. Nasıl olsa Bordo Mavi renklerin değil, şahsi kişinin arkasındasınız. Bu kulüpte adamcılık başlamasaydı herkeste kardeşlik bağı olurdu. Kongre öncesinde Sn Muharrem Usta birlik ve beraberlik bahsetmişti. Ama Başkan olduktan sonra birlik ve beraberlik sözlerinden eser kalmadı çünkü herkesi ötekileştirdi. Başkan adayı olduğundaki konuşma ile şuan yaptıkları arasında dağlar kadar fark var. 

Oradaki Muharrem Usta daha birlik ve beraberliğin bir arada olmasını istiyordu. Şimdi ki Muharrem Usta ise ötekileştirme peşinde. Adamlarının lafını dinleyip, geri kalan kesmin laflarını kulak arkası ediyorlar. Sonra da birlik ve beraberlik olmadığını söylüyorlar. 

Nasıl Birlik ve Beraberlik Olsun... 

Bu Gemi batıyor, bizim camiamız Geminin batışını sadece seyrediyor.Trabzonspor'un bu kadar sahip kalacağını hiç sanmamıştım. 

Trabzonspor'un Beyinleri Kulüpten uzaklaştıran Usta  eline ne geçti? 

Özkan Sümer bu kulübün Beynidir BEYNİ! 

Bunu bilmeni isterim USTA'M.. 

Sizler Derin Trabzon Özkan Sümer gibi bir BEYİNE dediniz , Faruk Özak Derin Trabzon'dur. 

Bir Galatasaray maçı öncesinde Levent /Mövenpick Otel'de Faruk Özak ile oturdunuz , asıl o zaman Derin Trabzon ile oturdunuz. 

Eğer Trabzonspor Kulübünde başarılı olmak istiyorsanız , kulübe bir şeyler katmak istiyorsanız Özkan Sümer gibi BEYNİ dinlemelisiniz. Siz kulübe faydalı olacak bir BEYİNE Derin Trabzon gözü ile bakarsanız sonucunuz göründüğü gibi olur. Menajerler Trabzonspor'u yiyor yönetimden ses çıkmıyor. 

Sn Muharrem Usta'ya diyeceğim şudur; Sana yağ çekenlere değil, sana doğruyu söyleyenleri dinle. Sana Yağ çekenler senin iyiliğini istemiyor. 

Eğer bundan sonra doğru işler yapmak istiyorsanız , Doğru Özkan Sümer gibi bir Beynin yanına gidin ve konuşun. Bundan sonrası için neler yapacağınızı Özkan Sümer hocam sizlere söyler. Yağcıları değil, hocaları dinleyin. Yağcılar sizlere bir şey kazandırmaz,Özkan Sümer gibi hoca kazandırır. 

Bu söylediklerimizi kulak arkası yapmayın, kulağınıza küpe yapın.. 

 

 

Bu yazı toplam 617 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.