1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. OF'TA 1O DÖNÜM HAZİNE ARASI İHALE İLE KİRALANACAK
OF'TA 1O DÖNÜM HAZİNE ARASI İHALE İLE KİRALANACAK

OF'TA 1O DÖNÜM HAZİNE ARASI İHALE İLE KİRALANACAK

Of Haber - Of'un Haber Portalı

A+A-

Of'ta 2 adet hazine arazisi 12.01.2020 Salı günü 11.15 ve 11.30'da yapılacak açık teklif ihale ile kiralanacak.

Of Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği tarafından kiralaması yapılacak 2 adet taşınmaza ait ilan metnindeki detaylar ise şu şekilde;

Bölümlü Fatih Mevkii'nde 1305 ada, 2 parselde bulunan 8316,95 metrekare imarsız ham toprak cinsinden hazine arazisinin ihalesi 12.675,00 TL geçiçi teminat bedeli ve 42.250,00 TL tahmini kira bedeli ile saat 11.15'te açık teklif usulü ile Of Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği odasında yapılacak.

Fındıkoba mahallesindeki bir diğer hazine arazisinin ihalesi ise 1600,09 metrekare imarsız ve çalılık cinsinden 2.250,00 TL geçiçi teminat bedeli ile 7.500,00 TL tahmini kira bedeliyle saat 11.30'da açık teklif usulü ile Of Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği odasında yapılacak.

İhale şartnamesi ve ekleri ihale gününe kadar mesai saatleri içerisinde Of Kaymakamlığında (Milli Emlak Şefliği) ücretsiz olarak görülebilecek.

Ayrıca isteklilerin, her taşınmaz ihale dosyası için ayrı ayrı olmak üzere belirtilen ihale günü ve ihale saatine kadar geçici teminat makbuzu veya teminat mektubu ile gerçek kişilerin T.C. Kimlik Numarası, tüzel kişilerin ise Vergi kimlik Numarası ile komisyona müracaat etmeleri gerekmekte.

Başka şahıs adına ihaleye katılacakların ise noter tasdikli vekaletnameyi, özel hukuk tüzel kişilerinin, yukarıda belirtilen şartlardan ayrı olarak, idare merkezlerinin bulunduğu yer mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu ticaret veya sanayi odasından yahut benzeri meslekî kuruluştan, ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış sicil kayıt belgesi ile tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noterlikçe tasdik edilmiş imza sirkülerini veya vekâletnameyi vermeleri; kamu tüzel kişilerinin ise tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile yetkili olduğunu belirtir belgeyi vermeleri şartı aranmakta.

Bu haber toplam 2770 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.